Nyertes licit:60 000Ft
Kammerlohr-Kováts László: Létrák az erdőben 17. olaj, vászon, 20×20 cm, 2017-2022, (2022-ben átfestett változat)
Az alkotó bemutatása: Kammerlohr-Kováts László
Kikiáltási ár: 60 000 Ft. Minimális licitlépcső: 6 000 Ft
Az aukció lejárt
Legnagyobb ajánlatot tette: h************n