Nyertes licit:165 000Ft
Oláh Norbert: Colours of Malta Nr.3 2022, olaj, vászon, 90×90 cm
Az alkotó bemutatása: Oláh Norbert
Kikiáltási ár: 150 000 Ft. Minimális licitlépcső: 15 000 Ft
Az aukció lejárt
Legnagyobb ajánlatot tette: s************a