Nyertes licit:220 000Ft
Oláh Norbert: II. János Pál Pápa tér 18., a legújabb Nyolcnegyed című sorozatból (2021) olaj, vászon, 72x72cm
Az alkotó bemutatása: Oláh Norbert
Kikiáltási ár: 220 000 Ft. Minimális licitlépcső: 22 000 Ft
Az aukció lejárt
Legnagyobb ajánlatot tette: j***a