Nyertes licit:60 000Ft
Szabó Zoltán: Az ablaknál Olaj, vászon, 40×30 cm
Az alkotó bemutatása: Z. Szabó Zoltán
Kikiáltási ár: 60 000 Ft. Minimális licitlépcső: 6 000 Ft
Az aukció lejárt
Legnagyobb ajánlatot tette: e**************m