Varga László vagyok, százhalombattai képzőművész. 1994 óta foglalkozom képzőművészettel László Bandy mesterem útmutatásait követve.
Kezdetben, tus és színesceruzákkal, majd vászonra, akrillal festett képeket készítettem. A street art világa is magával ragadott, Házfalak, aluljárók és tárgyak kifestésében is örömömet lelem.
Egy éve ismerkedem a digitális rajzolással, de szeretnék ismét visszatérni a hagyományos festészethez. Munkáim színesek, életvidámak, folyamatosan bővítem technikai és formavilágomat, megtartva az egyéni látásmodomat és stílusomat.
Honlap: vargalacko.hu
Instagram: @vargalaci