Nyertes licit:56 000Ft
Takács Máté: Napszúrás (2019) olaj, vászon, 30×40 cm
Az alkotó bemutatása: Takács Máté
Kikiáltási ár: 50 000 Ft. Minimális licitlépcső: 5 000 Ft
Az aukció lejárt
Legnagyobb ajánlatot tette: a***********s