Fenyő Ágnes 1963-ban született, Budapesten.
Óvónői és rajztanári diplomát szerzett, majd néhány éves pedagógusi pályafutását követően a művészetek felé vette az irányt, és 15 évig különböző rajzfilmstúdiókban rajzolt.
Nevéhez több tankönyv és mesekönyv illusztrációi is kapcsolódnak.
Jelenleg egy elektronikai cég logisztikusaként dolgozik, de a rajzolás szerencsére nem kopott ki az életéből.
Szívéhez az akvarell és a finom rajzú grafika áll a legközelebb.