Az aukció lejárt
Hafner Mónika: Kicsik (9.) olaj, vászon, 20 x 20cm
Az alkotó bemutatása: Hafner Mónika
Kikiáltási ár: 45 000 Ft. Minimális licitlépcső: 4 500 Ft
Az aukció lejárt, mert nem voltak ajánlatok