Nyertes licit:55 000Ft
Létrák az erdőben 24. (2018) olaj, vászon, 20 x 20 cm, 2 cm-es fekete keretben.
Az alkotó bemutatása: Kammerlohr-Kovács László
Kikiáltási ár: 50 000 Ft. Minimális licitlépcső: 5 000 Ft
Az aukció lejárt
Legnagyobb ajánlatot tette: v*******3