Az aukció lejárt
Takács Máté: Anomália II. 56 x 68 cm, olaj, spray, vászon
Az alkotó bemutatása: Takács Máté
Kikiáltási ár: 100 000 Ft. Minimális licitlépcső: 10 000 Ft
Az aukció lejárt, mert nem voltak ajánlatok